Комплаєнс

 

АТ «ОТП Банк» високо цінує свою репутацію надійної та прозорої фінансової установи та усвідомлює, що клієнти й партнери Банку очікують чесного, справедливого і неупередженого виконання посадовими особами Банку своїх функціональних обов’язків. Довіра клієнтів ґрунтується на впевненості в тому, що всі послуги надаються з дотриманням основ професійної етики і виконуються згідно з найвищими стандартами якості. Із цією метою в Банку був розроблений Кодекс етики, покликаний установити високі стандарти поведінки.

Якщо Вам відомі факти неналежної поведінки наших працівників, що може зашкодити інтересам Банку та його репутації, Ви можете проінформувати нас про це, направивши відповідне повідомлення.

Кожне повідомлення обов’язково буде перевірено. Звертаємо Вашу увагу, що передбачена можливість анонімного повідомлення, однак, якщо Ви залишите свої контактні дані, ми повідомимо Вам результати перевірки.

З Вашою допомогою ми зможемо поліпшити якість послуг та створити такі умови, за яких окремі інтереси посадових осіб Банку, їх ділові та інші зв’язки не зможуть скомпрометувати процедуру прийняття рішень та завдати шкоди репутації Банку.

Надсилати повідомлення необхідно Службі комплаєнс за допомогою наступної Форми повідомлення про неналежні дії.

За умови дотримання наступних рекомендацій, Ваше повідомлення неодмінно буде розглянуто.

1. Повідомлення обов’язково повинно містити назву відділення, відділу, управління чи іншого структурного підрозділу Банку, а також П.І.Б. та посаду особи, дії якої, на Вашу думку, є неналежними; потрібно також зазначити дату інциденту.

2. Необхідно обрати тему повідомлення та обґрунтувати неналежність виконання посадовою особою Банку своїх обов’язків, а також, за можливості, надати докази.

3. Слід зазначити, чи є ви співробітником Банку або пов’язані іншими діловими відносинами (клієнти, контрагенти, партнери Банку).

4. Якщо Ви вкажете свої прізвище, ім’я, по батькові та контактні дані, то ми обов’язково повідомимо Вам результати перевірки.

5. Повідомлення, написані з метою вирішення особистих конфліктів із посадовими особами Банку, розглядатися не будуть.

6. Скарги щодо якості обслуговування необхідно направляти на Відділ якості обслуговування клієнтів, скориставшись спеціальною формою.